Timo verdiende een jaarcontract bij Jumbo Foodmarkt Echt, ondersteund door PSW Werk

“De manier van begeleiden die ik nodig heb, kreeg ik van PSW Werk.”

 

“Zonder hulp was het mij niet gelukt om een baan te vinden, zeker weten van niet. Hoe de coach van PSW Werk me begeleid heeft, past precies bij mij. Daar ben ik dankbaar voor. Ik ben heel blij met mijn baan, ik zit hier goed op mijn plek.”

Van zoeken
“Ik heb veel hulp van mijn coach Lei van PSW Werk gehad bij het zoeken naar een passende baan voor mij. We hebben verschillende werkplekken geprobeerd. Bij Jumbo klikt het. Ik voel op deze werkplek een drive van binnen. Ik heb heel fijn werk dat bij mij past en dat ik uitdagend vind. Vakken vullen op mijn afdeling, datums controleren en het contact met de klanten vind ik allemaal leuk en het gaat mij goed af. De combinatie tussen vaste hoofdtaken en de vrijheid om collega’s en klanten te helpen of andere taken te doen, werkt goed voor mij.”

Naar vast contract
“Het jaarcontract dat ik van Jumbo heb gekregen betekent veel voor me. Het geeft me zekerheid, ik kan verder nieuwe dingen leren en ik hoor erbij. En ik krijg betaald natuurlijk, maar dat vind ik eigenlijk minder belangrijk op dit moment. Ik kan nu wel sparen om misschien ooit alleen te gaan wonen. Lei komt af en toe nog even langs om te volgen hoe het gaat. Dat is zo met de gemeente en Jumbo afgesproken. Meestal is er niets, het gaat goed en ik merk bijvoorbeeld dat ik meer rust heb dan in het begin. Dat is een goed teken. Ik wil hier nog een hele tijd blijven werken!”